F.A.Q.

Kolik odevzdáváš ze svatby upravených fotek ?

Před pár lety jsem s počítáním odevzdaných fotek definitivně skončil. Nepřijde mi fér smazat fotky, na kterých máte rodinu a kamarády jen proto, že máme ve smlouvě domluvený omezený počet fotek. Odevzdám Vám samozřejmě všechny dobré fotky.

Kdy dostaneme fotky ze svatby ?

Hodně to záleží na termínu svatby. Každopádně Vám během prvních 14 dnů od svatby pošlu alespoň prvních padesát fotek. Zbytek je pak otázkou 3-6 týdnů.

Jaký je tvůj fotografický styl ?

Jsem reportér a dokumentarista, což samozřejmě neznamená, že Vám na svatbě nevyfotím portréty a skupiny. Ale tím nejdůležitějším jsou pro mě momenty, které zpravidla moc nevnímáte. Nejsem a nechci být fotografem pro každého, protože nerad dělám kompromisy. Sázím na to, že je na světě dost velká skupina klientů, kterým můj styl bude dávat smysl.

Půjčíš nám na svatbu Instax, nebo Polaroid ?

Nepůjčím. Nedává mi to smysl. Nechci být ten strejda, který dojede na svatbu a vytáhne z kufru fotokoutek, Polaroid a rekvizity. Chci se věnovat jen vám a neřešit, kde jsou baterky do Polaroidu, nebo proč nefunguje fotokoutek. Ale rád vám samozřejmě poradím, kde si ho půjčit.

Vyrobíš nám i fotoknihu ?

Samozřejmě. Jen jí nemám v žádném balíčku, protože výrobců fotoknih je hodně a každému z nás se líbí něco jiného. Nechci Vám dávat knihu, která se líbí mně. Ukážu Vám fotoknihy od několika výrobců z Evropy a tu, kterou si vyberete, Vám zařídím.

Kde všude fotíš?

Všude, čím dál, tím líp, protože mě baví jezdit. Většinu svateb fotím mimo ČR, takže svatba kdekoliv po Evropě není problém

Fotíš sám, nebo ve dvojici ?

Fotím sám. Ale na větší, nebo časově hodně náročné svatby si beru asistenta. Není to kvůli focení samotnému, ale je fajn, když se jako fotograf nemusím starat o techniku a můžu se věnovat je vám.